Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品很不錯使用起來也可以,價格很合理
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Price: NT$50
Original Price: NT$59
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black and White |
| Type | Air Cushion Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 22 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | rb2206169686044499 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 7480861 people said the quality is very good!
Author: s***5
Date:
Review: 商品很不錯使用起來也可以,價格很合理
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Author: l***6
Date:
Review: 精美又好用 大推薦
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Author: I***e
Date:
Review: 尺寸偏中號的梳子 一模一樣
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Author: t***9
Date:
Review: 物超所值 很不錯
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.